BIO KILL 450 ml (pouze na prostředí)

Kód: 11790425
Neohodnoceno
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Insekticid Bio Kill 450ml

Vysoce účinný přípravek na hubení ektoparazitů domácích zvířat. Jedná se o netoxický, antiparazitický a insekticidní přípravek s dlouhodobým účinkem ve spreji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce účinný přípravek na hubení ektoparazitů domácích zvířat. Jedná se o netoxický, antiparazitický a insekticidní přípravek s dlouhodobým účinkem ve spreji. Je zcela bezpečný vůči lidem i zvířatům. Může být použit v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách, společenských zařízeních, proti švábům, mouchám, komárům, štěnicim, blechám, molům šatním, mravencům, vosám, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin. Nestříkejte na zvířata! Sprej je určen k ošetření prostředí!

Složení:

permethrin 2,5g (0,25%) v 1 l vodní emulze

Návod k použití:

Otevřete trysku otočením páčky doleva, šikmo vzhůru. Při otočení páčky doprava získáme tenký paprsek, umožňující aplikaci insekticidu do úkrytů hmyzu, do prasklin a štěrbin. Přípravek aplikujte ze vzdálenosti asi 30cm na všechna místa, kde se hmyz zdržuje a ukrývá. Ošetřená plocha musí být stejnoměrně zvlhčena. Přípravek je bez zápachu a nezanechává viditelných stop. Postřik opakujte za 3 - 4 týdny nebo při novém výskytu hmyzu. a) proti švábům a rusům se aplikuje ve formě pásů do rohu místností, na rámy dveří a oken, do okolí odpadkových košů, umyvadel, kanalizačních odpadů, rozvodů tepla a teplé vody b) proti mouchám a komárům se aplikuje na místa, kam sedají, t.j. rámy oken, stropy, okolí lustrů apod. c) proti blechám aplikace probíhá celoplošným ošetřením podlahy, koberce, místa odpočinku domácích zvířat d) proti ostatním druhům aplikuje se přímo na místa jejich výskytu.

Nepoužívat na zvíře!

UPOZORNĚNÍ:

Bio Kill lze použít k ošetření prostředí i v domech a bytech, kde se pohybují kočky. 
Je však třeba zachovávat určitá bezpečnostní pravidla aplikace přípravku:

Přípravek aplikovat vždy bez přítomnosti zvířat, v případě koček to platí dvojnásobně (permethrin je pro ně jedovatou látkou).
Při aplikaci větrat, aerosol zbytečně nevdechovat. Z místnosti odstraňte misky s jídlem a vodou a kočičí toalety. 
Plochy a povrchy v exponovaných místech a/nebo místech opakovaně ošetřených je vhodné po uplynutí jednoho až dvou dnů dne omýt a textil vyprat a zbavit tak zbytků přípravku.
Po 48 hodinách dochází na slunečním světle k poklesu toxicity permethrinu v Bio Killu na minimum. To znamená, že po uplynutí několika dní je možné kočky do slunečných nebo světlých prostor ošetřených Bio Killem vpustit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: