Rajtky s gripem

24 položek celkem

Dámské jezdecké kalhoty, rajtky a legíny s gripem

V posledních letech se stala velice módní a také praktická a pohodlná úprava jezdeckých kalhot, rajtek a legín silikonovým protiskluzovým nástřikem, tzv. GRIPEM, buď v celé délce sedu nebo jen u kolen. Grip zabraňuje jezdci klouzání v sedle a umožnuje pevný sed.

Silikonový nástřik v barevných a třeba i kontrastních kombinacích v různých designových provedeních dělá jezdecké kalhoty mnohem zajímavější. Gripový nástřik mívá buď neutrální tvary nebo tvary podkoviček, hlav koní, sněhových vloček nebo čtyřlístků.

Velikou výhodou této úpravy je prodyšnost rajtek v jejich sedu. Jednoduše řečeno, v teplém počasí se zadnice jezdce nezapaří. Rajtky s gripem mnohem lépe kopírují vaši postavu a umožňují komfortní pocit z jízdy. S nástupem gripu přišly do obliby i jezdecké legíny.

Ty každý jezdec uvítá hlavně v letním období. Praní oděvů se silikonovým nástřikem se nemusíte bát. Doporučuje se praní na 30°C, nejlépe obrácené na ruby. Někteří výrobci nedoporučují sušení v sušičce. 

V naší nabídce najdete i další doplňky pro jezdce jakou jsou jezdecká perka, minichapsy, jezdecké rukavice a další potřeby na závody i na klasické ježdění. Náš obchod má i velikou nabídku potřeb pro koně, stájových potřeb, všech potřeb pro stavbu elektrických ohradníků včetně zdrojů a také krmiv a krmných doplňku.

 

Proč zvolit jezdecké rajtky nebo jezdecké legíny od JP Cavallo?

  • Velmi kvalitní materiály

  • Nabízené zboží máme skladem

  • Vždy se snažíme o rychlé dodání

  • Široká nabídka dalšího jezdeckého vybavení
     

Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také v kamenné prodejně o prodejní ploše 300 m2 v Krabčicích u Roudnice nad Labem.