Lapač hmyzu ke květinám FloraBand

Kód: 11810399
Neohodnoceno
32 Kč 26,45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

FLORABAND - lepové šipky k ochraně rostlin před škůdci

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLORABAND - lepové šipky k ochraně rostlin před škůdci

Popis výrobku

Sada 5 ks žlutých šipek slepených navzájem k sobě, kde 3 lepí oboustranně a 2 mají lepidlo jen z jedné strany. Lepové šipky se zapichují do zeminy v blízkosti rostlin. Lapač přitahuje škůdce svou žlutou barvou.

Lapač je účinný na dřepčíky (Crepidodera), molice (Aleyrodidae), mšice (Aphidoidea), nosatce (Curculio), smutnice (Bibio), třásněnky (ercinothrips), vrtalky (Agromyzidae) a vrtuli třešňovou (Rhagoletis cerasi).

Benefity výrobku

Žluté lepové šipky jsou účinnou ochranou rostlin proti různým druhům škůdců. Neobsahují žádnou lákavou nebo účinnou látku. Lákají škůdce svou žlutou barvou. Manipulace a aplikace je velice snadná. Šipka se zapíchne do hlíny vedle rostliny. Šipky byly navrženy tak, aby nemohlo dojít k poranění o rohy, proto jsou rohy mírně zaoblené. Navíc používáme folii dostatečně silnou, aby se šipka při zapichování do zeminy neprohýbala a šla snadnou instalovat.

Lepidlo je nevysychavé a voděodolné, takže mu neublíží, ani když uživatel rostliny rosí a zvlhčuje. Použití je možné jak v interiérech, tak i ve sklenících a exteriérech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: