BROS jed na hlodavce zrno

44 Kč 36,36 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Zrní pro likvidaci myší a potkanů obsahuje návnadu, která silně láká hlodavce a účinkuje po prvním použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

BROS zrno na myši a potkany 6x20g. Zrní pro likvidaci myší a potkanů obsahuje návnadu, která silně láká hlodavce a účinkuje po prvním použití.

Inovativní řešení balení zrna v jednotlivých sáčcích zabraňuje přenášení vnějších vůni na jed, což je pro hlodavce přitažlivější.

Účinná látka: 0,0029 % bromadiolon.

Popis a působení: Zrní pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i okolo budov. Obsahuje návnadu, která silně láká hlodavce a účinkuje již po prvním použití. Účinek zpožděný několik dní, zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Speciálně vybraná obilná zrna činí tento produkt výjimečně atraktivní pro hlodavce.

Dávkování:

Myši: 60 g na každých 5 -10 m

Potkani: 100 g na každých 5 - 10 mZrní umisťujte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření, a na místech, kde se vyskytují hlodavci.

Nevyndavujte -neotvírejte nástrahu ze sáčků! Hlodavci se mohou snadno prokousat přes sáček a dostat se k jedu. Inovativní řešení balení pelet v jednotlivých sáčcích zabraňuje přenášení vnějších vůní na jed, což je pro hubení myší a potkanů příznivější. Dále sášek zabraňuje vysypání produktu a omezuje dětem a domácím zvířatům přístup k jedu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: