Z důvodu dovolené budou objednávky zadané od 23.9.do 2.10. budou vyřízeny 3.10.2022. Děkujeme za pochopení.

Minichapsy

15 položek celkem

Jezdecké minichapsy

Minichapsy (někdo používá název jen chapsy) jsou návleky na lýtko, které se používají k nízkým jezdeckým botám, aby ochránily lýtko před odřením od třenových řemenů i samotnými nárazy. Nohu zpevní i ochrání před zimou. Zajistí lepší přilnutí nohy jezdce ke koni. Nahrazují tím vysokou jezdeckou obuv.

Minichapsy se vyrábějí z různých materiálů - umělého semiše, koženky nebo kůže. Výrobci nabízejí chapsy v různých velikostech a každý výrobce se může rozměry jednotlivých velikostí více či méně lišit. Pro výběr správné velikosti je potřeba změřit obvod lýtka v nejširším místě a délku holeně od kotníku po kolenní ohyb. Správně zvolené chapsy vám nohu zpevní (neměly by se na holeni otáčet, ale musíte cítit zpevnění) Při pokrčení nohy do polohy jakou máte v sedle vás vrchní okraj chapsů nesmí tlačit pod kolenem.

Nabízíme minichapsy pro dospělé jezdce (xs -XXL) i děti od 6 -14 let.

 

V naší nabídce najdete i další doplňky pro jezdce jakou jsou jezdecké rajtky, kalhoty i legínyperka, jezdecké rukavice a další potřeby na závody i na klasické ježdění. Náš obchod má i velikou nabídku potřeb pro koněstájových potřeb, všech potřeb pro stavbu elektrických ohradníků včetně zdrojů a také krmiv a krmných doplňku.

 

Proč zvolit jezdeckou zimní obuv od JP Cavallo?

  • Velmi kvalitní materiály

  • Nabízené zboží máme skladem

  • Vždy se snažíme o rychlé dodání

  • Široká nabídka dalšího jezdeckého vybavení
     

Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také v kamenné prodejně o prodejní ploše 300 m2 v Krabčicích u Roudnice nad Labem.