Trička a polokošile

Závodní trička jsou ušitá z kvalitních materiálů a designem zapadnou do sportovního stylu oblečení pro jezdce

15 položek celkem

Jezdecká trička na koně

Nabízíme širokou nabídku jezdeckých triček, košil a polokošil určených pro jezdce na závody v parkuru, drezúře nebo pro běžné nošení. V naší nabídce naleznete pohodlná jezdecká a závodní trička nebo sportovní košile pro hobby jezdce i profesionální jezdce.

Vybírat můžete z nabídky jezdeckých triček značek Waldhausen, Horze, JK-Horseline a HKM. Námi nabízená jezdecká trička a sportovní dámské košile jsou vyrobeny z kvalitních funkčních materiálů a jsou prodyšná.

Materiál je lehký a příjemný na dotek, navíc rychle schne. Jízda na koni tak pro vás bude pohodlná a dokonale si ji užijete! Trička jsou navíc vyrobena dle nejnovějších módních trendů.

Vybrat si u nás můžete i další jezdecké oblečení, jako například vesty, bundy a mikiny, jezdecké rukavice, podkolenky a ponožky, jezdecká saka i další oblečení. Vybavit se u nás mohou jak samostatní jezdci na koních, tak i jezdecké oddíly a kluby nebo jezdecké stáje.

Proč zvolit jezdecká trička od JP Cavallo?

  • Vysoce komfortní jezdecká trička

  • Kvalitní a funkční materiál

  • Módní styl podle nejnovějších trendů

  • Nabízené zboží máme skladem

  • Vždy se snažíme o rychlé dodání
     

Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také v kamenné prodejně o prodejní ploše 300 m2 v Krabčicích u Roudnice nad Labem.