Perka

11 položek celkem

Jezdecká perka dámská, pánská i dětská

Jezdecká perka jsou nízké boty vhodné pro jízdu na koni i pro běžné použití na procházkách do přírody. Jsou vyrobena z kvalitní kůže či ze syntetických materiálů (či z PVC). Pro ochranu celého lýtka se k nízkým botám používají jezdecké minichapsy nebo jezdecké podkolenky. Kromě klasických jezdeckých perek nabízíme i perka se zipem či šněrováním pro celoroční nošení nebo s vnitřním zateplením pro zimní dny.

 

Péče o kožené výrobky a obuv.

Kožené výrobky a obuv či minichapsy potřebují vaši pravidelnou péči, u koňských a jezdeckých kožených potřeb to platí dvojnásob. Kožená obuv se musí ošetřovat vždy suchá. Sušit, nejlépe na napínácích, se musí pomalu, ideálně alespoň tři dny. Nikdy nedávejte koženou obuv sušit na radiátor, kůže může popraskat. Zcela suchou obuv pak očistěte čistícím mýdlem, ošetřete prostředky, které kůži impregnují, změkčují, vyživují, chrání a dodávají ji elasticitu.

 

V naší nabídce najdete i další doplňky pro jezdce jakou jsou jezdecké rajtky, kalhoty i legíny, minichapsy, jezdecké rukavice a další potřeby na závody i na klasické ježdění. Náš obchod má i velikou nabídku potřeb pro koně, stájových potřeb, všech potřeb pro stavbu elektrických ohradníků včetně zdrojů a také krmiv a krmných doplňku.

 

Proč zvolit jezdecká perka od JP Cavallo?

  • Velmi kvalitní materiály

  • Nabízené zboží máme skladem

  • Vždy se snažíme o rychlé dodání

  • Široká nabídka dalšího jezdeckého vybavení
     

Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také v kamenné prodejně o prodejní ploše 300 m2 v Krabčicích u Roudnice nad Labem.