Dětské jezdecké rajtky, kalhoty a legíny

Vedle bezpečnostní přilby a kvalitní jezdecké obuvi jsou rajtky důležitou součástí vybavení jezdce. Imitace kůže v sedu či silikonový nástřik (grip) udrží malého jezdce v sedle. 

20 položek celkem

Dětské jezdecké rajtky, kalhoty a legíny vysoké kvality

Dětské jezdecké rajtky nabízíme v bohaté nabídce různých barev i provedení od firmy Waldhausen ve velikostech od 122 - 176 cm pro malé jezdce všech věkových kategorií.

Rajtky pro své děti můžete zvolit buď s plným sedem, který zajišťuje lepší přilnutí malého jezdce k sedlu, nebo jen s výztuhy u kolen. Výztuha může imitovat kůži nebo být ze silikonového nástřiku (tzv. gripu). Rajtky s gripem jsou stále více oblíbené, stejně jako jezdecké legíny, které se vyrábějí ve slabším provedené pro teplé letní dny nebo zateplené pro ježdění v zimních měsících. 

 

V naší nabídce najdete nejen raitky, ale i další doplňky pro jezdce jakou jsou jezdecká perka, minichapsy, jezdecké rukavice a další potřeby na závody i na klasické ježdění. Náš obchod má i velikou nabídku potřeb pro koně, stájových potřeb, všech potřeb pro stavbu elektrických ohradníků včetně zdrojů a také krmiv a krmných doplňku.

 

Proč zvolit jezdecké rajtky nebo jezdecké legíny od JP Cavallo?

  • Velmi kvalitní materiály

  • Nabízené zboží máme skladem

  • Vždy se snažíme o rychlé dodání

  • Široká nabídka dalšího jezdeckého vybavení
     

Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také v kamenné prodejně o prodejní ploše 300 m2 v Krabčicích u Roudnice nad Labem.