Vesty, bundy a mikiny

8 položek celkem

Jezdecké bundy a vesty

V naší nabídce naleznete moderní a pohodlné jezdecké bundy a vesty, které jsou praktickým doplňkem každého jezdce. Zajistí vám teplo a příjemný pocit při jízdě na koni, a to bez omezení.

Naše nabídka je vhodná jak pro hobby jezdce, tak profesionální jezdce v parkurovém skákání či drezúře. Vybírat můžete z nabídky jezdeckých bund a vest značek ELT, HORZE a dalších.

Nabízíme bundy, vesty, ale také mikiny pouze z kvalitních a moderních funkčních materiálů. Materiály jsou příjemné na dotek a velmi komfortní. Nic vám tak nebude při jízdě na koni překážet a znepříjemňovat pohyb. Jezdecké bundy a vesty z naší nabídky také zaujmou moderním provedením.

Zakoupit u nás můžete též jezdecké bezpečnostní vesty, ale i další jezdecké vybavení, jako jsou jezdecké rajtky, jezdecká trička a polokošile, jezdecké rukavice, podkolenky a ponožky, jezdeckou obuvi další vybavení.

U nás si vyberou jak samostatní jezdci, tak i jezdecké oddíly a kluby nebo jezdecké stáje.

Proč zvolit jezdecké bundy a vesty od JP Cavallo?

  • Vysoce komfortní a kvalitní materiály
  • Funkční a prodyšné provedení
  • Vyrobené podle nejnovějších trendů
  • Nabízené zboží máme skladem
  • Vždy se snažíme o rychlé dodání

Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Navštívit nás můžete také v kamenné prodejně o prodejní ploše 300 m2 v Krabčicích u Roudnice nad Labem.