Vojtěškové úsušky / granule / pytel 25 kg

Kód: 12530066-V
Neohodnoceno
Značka: ENERGYS
15 Kč 13,04 Kč bez DPH
Skladem (> 5 kg)

JEN OSOBNÍ ODBĚR

Navážíme podle potřeby 1 kg = 15 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

VOJTĚŠKOVÉ GRANULE (ÚSUŠKY)

 Vojtěškové úsušky představují kvalitní bílkovinné krmivo, které je bohaté na karoteny a je hodnotným zdrojem vápníku. Vojtěškové úsušky dodávají do krmných dávek vyšší obsah stravitelné vlákniny a podporují její proslinění.

 

Deklarované jakostní znaky:
17% bílkoviny, 3,3% tuk, 24% vláknina, 8,4% popel. Obsahuje přírodní vitaminy.

Kvalitní bílkovinné krmivo s vysokým obsahem živin a vlákniny. Vhodné zejména pro mladé koně a březí a laktující klisny.

Jsou získány sušením, šrotováním a granulováním mladých rostlin vojtěšky Jsou vysoce ceněným krmným komponentem kvůli vysokému obsahu bílkovin, vlákniny a nízkému obsahu škrobů a cukrů. Stravitelná energie je přibližná jako u sladového květu a ovsu. Ale vojtěška vyniká navíc dostatkem vápníku. Oproti jiným žlabovým krmivům mají vojtěškové pelety vysoký obsah vitamínů: karotenu, vit. A, E, riboflavinu (B2), kys. pantotenové (B5), niacinu (B3), kys. listové, makroprvků: vápníku, draslíku, chloru, hořčíku a síry a mikroprvků: železa, manganu a kobaltu.

 

Vhodné pro: 

kůň, osel, skot, ovce, koza, prase, vietnamské prasátko, slepice, chovný králík, zakrslý králík, osmák degu, činčila, morče, potkan

 Lze navážit podle potřeby: 1 kg / 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: