Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
NOVINKA v naší nabídce:
CHOVATELSKÉ POTŘEBY PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY
vše na jednom místě
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 606 739 075
jp-cavallo@jp-cavallo.cz
MAGAZÍN
O NÁS
OTEVÍRACÍ DOBA
Prodávané značky
KONTAKTY
Moje objednávka
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
PRO JEZDCE
Rajtky
Rajtky dámské
,
Dětské rajtky
,
Rajtky pánské
,
Pantalony
Jezdecké oděvy
Trička a polokošile
,
Jezdecká saka
,
Vesty, bundy a mikiny
,
Jezdecké rukavice
,
Podkolenky a ponožky
,
Ostatní
Jezdecká obuv a minichapsy
Jezdecká perka
,
Jezdecké boty
,
Zimní jezdecká obuv
,
Jezdecké minichapsy
,
Péče o kožené výrobky
Ochrana jezdce
Ochranná jezdecká vesta
,
Jezdecké helmy na koně
,
Chránič páteře
,
Reflexní prvky jezdce
Bičíky
Skokové bičíky
,
Drezúrní bičíky
Ostruhy a náhradní řemínky
Western
Kožené a slaměné klobouky
,
Pantalony, westernové košile, tašky na sedlo a ostatní
Na závody
Oděvy
,
Doplňky pro jezdce
,
Výbava pro koně
Dárkové předměty
PRO KONĚ
Uždění
Uzdečka
,
Čelenky
,
Otěže a průvlečky
,
Udidla
,
Martingaly a poprsáky
,
Péče o kožené výrobky
Lonžování a práce ze země
Sedla a příslušenství k sedlům
Podbřišníky
,
Třmeny
,
Třmenové řemeny
,
Podocasníky
,
Martingaly a poprsáky
,
Potahy na posedlí, obaly
,
Sedla
,
Péče o kožené výrobky
Podsedlová dečka
Podsedlové dečky všestranné či univerzální
,
Podsedlové dečky drezurní
,
Dečky podsedlové pro pony a shetty
,
Korekční a tlumící podložka
,
Westernová podsedlová deka
Ohlávky a vodítka
Ohlávky nylonové
,
Ohlávky kožené
,
Ohlávky provazové
,
Vodítko pro koně
,
Set ohlávka a vodítko
Deky na koně
Nepromokavé, výběhové deky na koně
,
Odpocovací deka na koně
,
Zimní deky na koně
,
Letní a síťové deky na koně
,
Bederní deky pro koně
,
Příslušenství k dekám na koně
Chrániče nohou a ocasu
Bandáže a zvony
,
Kamaše, chrániče přední a zadní
,
Transportní a zateplovací kamaše
,
Ochrana ocasu
,
Ostatní ochranné prostředky
Reflexní prvky na koně
Ochrana proti hmyzu
Čabraky
,
Masky, třásně, síťky na nos
,
Síťové deky
,
Repelenty a lapače
Western
Čištění na koně
Kartáče
,
Hřbílka, houby, pemzy
,
Hřebeny, gumičky, nůžky
,
Háčky a štětce na kopyta
,
Boxy a tašky na čištění
Kosmetika
Šampony, kondicionéry a lesky
,
Repelenty a lapače
,
Péče o kopyta
,
Péče o svaly, šlachy a kůži
,
Péče o kožené výrobky
,
Stájová lékárna
,
Impregnace
Přeprava koní
STÁJ
Držáky a sítě
Čištění na koně
Žlaby a napáječky
Zábava pro koně
Místování a ostatní nářadí
Vybavení na závody
Vazáky a karabiny
Podkovářské nařadí
Ostatní
ELEKTRICKÉ OHRADNÍKY
Zdroje elektrického ohradníku
Vodiče-pásky, lanka, sítě
Sloupky
Izolátory
Ostatní příslušenství
VÝPRODEJ
KRMIVA
Krmiva pro koně
Krmné směsi pro koně
,
Pamlsky
,
Lizy
,
Minerální a bylinné doplňky
Psi
Granule
,
Konzervy, paštiky a salámy
,
Minerální a vitamínové doplňky
,
Pamlsky
,
Přílohy
Kočky
Granule
,
Konzervy, kapsičky a paštiky
,
Minerální a vitamínové doplňky
,
Pamlsky
Drůbež
Krmné směsi
,
Minerální a bylinné doplňky
Králíci, hlodavci
Krmné směsi
,
Pamlsky
,
Minerální a bylinné doplňky
Holubi a papoušci
Krmné směsi
,
Pamlsky
,
Minerální a bylinné doplňky
,
Zimní sortiment
Ovce, kozy
Krmné směsi
,
Minerální a bylinné doplňky
Skot a prasata
Krmné směsi
,
Minerální a bylinné doplňky
Ochrana proti škudcům a parazitům
Zrniny a šroty
Ryby a rybáři
Pomůcky při krmení
MAZLÍČCI
Psi
Vodítko pro psa
,
Obojek pro psa
,
Postroj pro psa
,
Obleček pro psa
,
Hračka pro psa
,
Péče a hygiena
,
Na cesty i vycházky
,
Pelechy a pelíšky
,
Vybavení pro výcvik a sport
Kočky
Hračky pro kočky
,
Postroje, obojky a vodítka pro kočky
,
Péče a hygiena
,
Škrabadla
,
Podestýlky, steliva a toalety pro kočky
Králíci a hlodavci
Klece pro hlodavce a vybavení klecí
,
Podestýlky pro hlodavce
,
Set pro králíky, postroje a kšírky
Ptactvo
Klece pro ptáky a jejich vybavení
Péče o srst
Potřeby na vodu nebo krmení
KAMENNÁ PRODEJNA
KONTAKTY
MAGAZÍN
Hodnocení obchodu
Přihlášení
Více
Domů
/
PRO KONĚ
Jezdecké potřeby pro koně
, Strana 10
Uždění
Lonžování a práce ze země
Sedla a příslušenství k sedlům
Podsedlová dečka
Ohlávky a vodítka
Deky na koně
Chrániče nohou a ocasu
Reflexní prvky na koně
Ochrana proti hmyzu
Western
Čištění na koně
Kosmetika
Přeprava koní
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
606
položek celkem
Výpis produktů
Udidlo lomené oliva plné 18 mm
od
580 Kč
Detail
06010062-12-8
Udidlo 2x lomené s peckou / 16mm
od
660 Kč
Detail
06010031-13-6
Hackamore celokožené
1 492 Kč
Do košíku
06010077-001
Otěže plátěné X-line
611 Kč
Detail
06010013-FULL-020
Otěže celokožené X-line
550 Kč
Detail
06010110-FULL
Otěže plátěné X-line extra dlouhé
738 Kč
Detail
06010014-FULL-D-001
Čelenka Diamond do U
od
250 Kč
Detail
06010011-FULL-U
Čelenka Diamond do V
250 Kč
Detail
06010011-FULL-V
Uzdečka Waldhausen X-line Exquisit
1 890 Kč
Detail
06010123-COB
Kožená ohlávka Finesse
1 091 Kč
Detail
08010086-COB
Provazová ohlávka Waldhausen Pearls, červená
335 Kč
Detail
08010013-FULL-009
Provazová ohlávka Waldhausen, růžová
142 Kč
Detail
08010006-FULL-006
Ohlávka ELEGANT Waldhausen, černá
od
445 Kč
Detail
08010092-COB-001
Ohlávka Gloomy Waldhausen, vínová
399 Kč
Detail
08010003-COB-011
Provazová ohlávka jezdecká s otěžemi, černo-hnědá
od
381 Kč
Detail
08010015-PONY
Reflexní bandáže 4 ks
488 Kč
Detail
05010049-S
Reflexní pásky pro koně na nohy
210 Kč
Detail
05420044-M
Reflexní bederka Waldhausen
597 Kč
Do košíku
05010051-UNI
Síť na seno větší s malými oky (4,5x4,5 cm)
352 Kč
Detail
11010239-001
Bezpečnostní košíčky Matrix Compositi
od
714 Kč
Detail
07010117-10
Třmeny Compositi Premium
od
650 Kč
Detail
07010114-12-022
Udidlo plast jablko lomené / 1,8 mm
650 Kč
Detail
06010064-14-8
Stiefel Broncho Plus - 1 l / 33 dní
830 Kč
Detail
13450111-BR
Čelenka Passion
315 Kč
Detail
06010072-PONY
Podsedlová dečka Waldhausen Felix, růžová
622 Kč
Detail
07010003-SHETTY-006
Výprodej
915 Kč
–20 %
Odpocovací deka Esperia Two s křížovým zapínáním, zelená
732 Kč
Detail
09010021-145-018
Letní / stájová deka Waldhausen
820 Kč
Detail
09010121-125-013
Fitmin Herbs bronchial doplňkové krmivo pro koně 1 kg
514 Kč
Do košíku
13320102
Akce
256 Kč
–15 %
Veterinární šampon Eliott s vlašským ořechem, 500 ml
217 Kč
Měrná cena:
434 Kč / 1 l
Do košíku
14060010-O-500
Akce
256 Kč
–15 %
Veterinární šampon Eliott s kopřivou, 500 ml
217 Kč
Měrná cena:
434 Kč / 1 l
Do košíku
14060010-K-500
Akce
256 Kč
–15 %
Veterinární šampon Eliott s heřmánkem 500 ml
217 Kč
Měrná cena:
434 Kč / 1 l
Do košíku
14060010-H-500
Spěnkový pásek neoprenový Kentaur
235 Kč
Do košíku
09120122
Novinka
Zvony neoprenové Kentaur, černé
588 Kč
Detail
09120001-S
Vidlička martingalu
462 Kč
Detail
06010117
Záražka na otěže
32 Kč
Do košíku
06010036-OTE
Otěže celokožené Waldhausen extra dlouhé
650 Kč
Detail
06010110-FULL-D
Otěže Waldhausen Antislip, černé
597 Kč
Detail
06010016-FULL
Bezudidlová uzdečka Waldhausen
1 486 Kč
Detail
06010075- COB
Syntetický obřišník se 2 madly
2 190 Kč
Detail
06010118-FULL
Rapide Mud Fever Ointment (mast na podlomy) 250 ml
495 Kč
Detail
14430053
Sada chráničů QHP
1 130 Kč
Detail
09400001-FULL-014
Kaštanový masážní gel Eliott 450 ml
304 Kč
Do košíku
14060015
Kostivalový masážní gel Eliott 450 ml
304 Kč
Do košíku
14060014
Kožený řemen k podbřišníku dlouhý
460 Kč
Detail
10010088
Off Billet - kožený řemen k podbřišníku
410 Kč
Detail
10010089
Bylinná hojivá mast Eliott 450 ml
399 Kč
Do košíku
14060057
Uzdečka Wembley Granada
2 200 Kč
Detail
06010106-COB
Rapide Hoof grease 1000 ml, balzám na kopyta černý
425 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 1 l
Detail
14430076-001
Ovládací prvky výpisu
Načíst 48 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 10 z 13.
1
10
13
606
položek celkem
Nahoru